Tehotenské testy

Tehotenské testy Wondfo reagujú na dve limitné koncentrácie hormónu HCG v moči -   10 mIU/ml a 20 mIU/ml. Tehotenský test HCG 10 je citlivejší ako tehotenský test HCG 20. Testy sú navrhnuté na domáce i profesionálne použitie. Všetky tehotenské testy Wondfo sú certifikované pre predaj v krajinách Európskej únie sú schválené pre predaj na Slovensku Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv.

 

Pre vstup do e-shopu pokračujte výberom formy testu (prúžku alebo kazety) v ľavej časti menu.

 

Tehotenský test: prúžok alebo kazeta?

Obe formy tehotenského testu sú veľmi presné (presnosť deklarovaná výrobcom predstavuje viac ako 99,9 %), navrhnuté na domáce i profesionálne použitie a CE certifikované. Formy tehotenského testu sa líšia iba testovacím postupom. Záleží len na vás, ktorá forma vám bude viac vyhovovať a ktorú si vyberiete.


Tehotenský test - prúžok

Tehotenský test vo forme prúžku je najjednoduchší a najlacnejší variant diagnostického testovania. Tehotenský test je navrhnutý na rýchle vizuálne zistenie výsledku zo vzorky moču. Prúžok sa ponorí na 3 sekundy do vzorky moču a výsledok tehotenského testu je známy za 5 minút - jedna čiarka znamená negatívny výsledok, dve čiarky znamenajú pozitívny výsledok tehotenského testu.


Tehotenský test - kazeta

Tehtenský test vo forme kazety je plastové puzdro obsahujúce reakčný prúžok. Na páske je voľné miesto, kam je možné zapísať napríklad dátum testovania, meno apod. Presné množstvo vzorky moču sa aplikuje do testovacieho okienka pomocou kvapkadla (je súčasťou každej testovacej súpravy), čím sa zabezpečí rovnomerný prienik vzorky moču cez reakčnú oblasť prúžku. Výsledok tehotenského testu je známy za 5 minút - jedna čiarka znamená negatívny výsledok, dve čiarky znamenajú pozitívny výsledok tehotenského testu.

Výhodou testovacej kazety je aplikácia presného množstva vzorky moču a eliminácia možných odchýlok od predpísaného testovacieho postupu pri použitiu prúžku, tým je možné dosiahnuť presnejší vizuálny výsledok testu.

 

 

Nemôžeme Vám zaručiť zistenie tehotenstva 2 a viac dní pred očakávanou menštruáciou.


Hoci niektorí predajci tehotenských testov sľubujú preukázanie tehotenstva už niekoľko dní pred očakávanou menštruáciou, testy preukážu uspokojivo tehotenstvo spravidla až po dni očakávanej menštruácie, pretože po oplodnení vajíčka niekoľko dní (cca 3-5) trvá, než dôjde k jeho uchyteniu v maternici, tvorbe placenty a vylučovaniu hormónu HCG do krvi a následne do moču v potrebnom množstve.
Preto neodporúčame vykonávať tehotenské testy pred dátumom očakávanej menštruácie - predídete tak zbytočnému sklamaniu z prípadných falošne pozitívnych výsledkov testov.

Filtry
výrobci
dostupnosť
Vámi nastavený filter zobrazí
2
výsledkov.
 
 
Řazení a typ zobrazení
 

Ponúkame:

diskrétne a rýchle dodanie

cenovú výhodu pri objednaní viacero kusov

všetky testy sú certifikované 
na domáce i profesionálne použitie

veľmi kvalitné testy za prijateľnú cenu

presnosť testov viac ako 99,9%

všetky testy vo formáte prúžok a kazeta

jednotlivé testy sú balené
v obale odolnom voči vlhkosti

jednoduché a bezpečné použitie

podrobný návod na použitie online

šírka prúžku 4 mm

vizuálny výsledok testu
už za 5 minút

možnosť objednania
aj bez registrácie